Bardzo cudnie jest !
Włochy Sardynia
07.04 - 18.04.2018
3 490,00 zł
Olbia – Costa Paradiso – Sassari – Grota di Nettuno – Alghero - Oristano – Carbonia – Cagliari ok.640 km

Cudniej już być nie może. Chyba, że w raju. I na pewno na wiosnę….pisaliśmy o Portugalii. Okazuje się że piękne Włochy w niczym nie ustępują. A z mitycznymi bogami od dawna się przyjaźnią! Do swej gry wciągnęli również Giro d’Italia. W 2007 roku pierwsze 2 etapy jakby nie było rozgrywano na cudnej Sardynii ! Właśnie Sassari,Barumi do Cagliari…Przewyższenia 600 m, malownicze doliny rzek, cudne pejzaże !

Mityczna Sardynia, nazywana przez Fenicjan Sandalin z powodu kształtu przypominającego ślad pozostawiony przez boska stopę to jeden z mniej znanych zakątków Europy. Ale upodobany nie tylko przez Berlusconiego ale domyślamy się że również „poważniejszych” przedsiębiorców wywodzących się nie tylko z Sycylii..

Cudna zaiste jest ta wyspa. Zaciszne miejsca na setkach plaż, gdzie w tle dziewiczej przyrody, szmaragdowa ,czysta woda toczy nieustający bój z srebrnobiałym piaskiem. Widoki skalnych wzgórz i długie antyczne historie. Ogromna pomysłowość Sardów w projektowaniu swoich strojów ludowych i rzecz najważniejsza: już Mieszko I w liście do Papieża Jana XV pisał o gościnnych mieszkańcach Sardynii, którzy życzliwie przyjmowali Wiślan…na rowerach !!!Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 89 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnikaRower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 15 lat !... już 15 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 15 lat !... już 15 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !