Magia dymiącej lawy !
Włochy, Malta Sycylia
3 670,00 zł
07.04 - 18.04.2018


Wyżywienie / zakwaterowanie / transport:
całodzienne, nieograniczone wyżywienie z gotowych półproduktów i miejscowych artykułów przygotowywanych przez kadrę i pomocy uczestników, noclegi spędzamy w hotelach, pensjonatach i bungalowach na campingach , a podróżujemy samolotem z Warszawy na Sycylię i z powrotem . Mikrobus ( z przyczepą, towarzyszy nam w czasie pobytu zagranicą.

Cena obejmuje:
realizację programu wyprawy, przelot Warszawa - Palermo, Katania - Warszawa( lot bezpośredni ), transport roweru i bagaży, transport bagaży podczas wyprawy, wyżywienie ( śniadania – stół szwedzki, lunch pakiety i obiady wieczorem lub na trasie, zakwaterowanie w pensjonatach i bungalowach na kempingach, opiekę pilota, asekurację samochodu, podstawowy serwis rowerowy, apteczkę, ubezpieczenie KL i NW.Nie zawiera opłaty 10 zł na Fundusz Ubezpieczeń Gwarancyjnych

Ze względu na fakt transportu rowerów i bagaży naszym mikrobusem istnieje możliwość podróży drogą lądową z Warszawy, Katowic, z rabatem 20 % Opcja: pobyt ( dodatkowe 2 noclegi ) na Malcie, prom na Maltę i przelot Malta-Warszawa płatne dodatkowo 395 zł


Uczestnik powinien mieć ze sobą:
bardzo sprawny rower, śpiwór, ewentualne kieszonkowe wg osobistych potrzeb i na imprezy fakultatywne. Sugestie i szczegóły ekwipunku osobistego opisujemy w zasadach.


Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 89 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnikaRower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 15 lat !... już 15 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 15 lat !... już 15 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !