Śladami WIELKICH stóp !
Argentyna Patagonia
13 620,00 zł
14.03 - 28.03.2018
Lista rezerwowa


Wyżywienie / zakwaterowanie / transport:
Lokalne śniadania i obiadokolacje, noclegi spędzane w hotelach,hostelach i apartamentach, a podróżujemy z Warszawy do Beunos Aires i z powrotem do Warszawy liniami rejsowymi z międzylądowaniem, 2 przeloty wewnętrznymi liniami Buenos Aires - El Calafate, Bariloche - Buenos Aires

Cena obejmuje:
realizację programu wyprawy, transport lotniczy Warszawa - Buenos Aires - Warszawa z międzylądowaniem, przelot Buenos Aires -El Calafate, Bariloche - Buenos Aires, transport lokalnym busem z asekuracją na miejscu, transfer z i na lotniska, transport bagaży podczas wyprawy, wyżywienie ( śniadania i obiadokolacje - wieczorem lub na trasie), zakwaterowanie w hotelach, hostelach i apartamentach, opiekę pilota, wypożyczenie roweru trekkingowego, ubezpieczenie 30 tys euro AXA KL i NW. Zawiera skladkę 13 zł na Fundusz Gwarantowanych Ubezpieczeń.

Uczestnik powinien mieć ze sobą:
Paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu, nie ma obowiązku wizowego. Nie ma obowiązku szczepień. Sugestie i szczegóły ekwipunku osobistego opisujemy w zasadach wypraw.Kieszonkowe wg osobistych potrzeb i na imprezy fakultatywne.


Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 89 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnikaRower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 15 lat !... już 15 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 15 lat !... już 15 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !