W pogoni za niedźwiedziem !
USA Alaska
13 920,00 zł
14.06 - 30.06.2019
Lista zamkn.


Wyżywienie / zakwaterowanie / transport:
Lokalne śniadania i obiadokolacje, noclegi spędzane w motelach, bungalowach i namiotach, a podróżujemy z Warszawy do Anchorage i z powrotem do Warszawy liniami rejsowymi

Cena obejmuje:
realizację programu wyprawy, transport lotniczy Warszawa - Anchorage z międzylądowaniem, prom na trasie Valdez - Whittier, transport lokalny i asekurację busa na całej trasie na Alasce, transfer z i na lotniska, transport bagaży podczas wyprawy, codzienne wyżywienie ( śniadania i obiadokolacje - wieczorem lub na trasie, w tym część w ramach kuchni obozowej),codzienne zakwaterowanie w motelach, bungalowach oraz w parkach narodowych w obozach w namiotach organizatora ( 8 noclegów), opiekę pilota,wypożyczenie roweru trekkingowego, ubezpieczenie 20.000 euro AXA KL i NW.

Uczestnik powinien mieć ze sobą:
Ważny paszport oraz wizę amerykańską,ciepły śpiwór. Kieszonkowe wg osobistych potrzeb i na imprezy fakultatywne, w tym wstępy do zwiedzanych obiektów i parków narodowych. Nie ma obowiązku szczepień. Sugestie i szczegóły ekwipunku osobistego opisujemy w zasadach wypraw.


Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 89 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnikaRower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 17 lat !... już 17 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 17 lat !... już 17 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !