Ścieżkami olśniewającego kraju
Sri Lanka, Malediwy Sri Lanka
9 620,00 zł
15.02 - 28.02.2019
Lista rezerwowa


Wyżywienie / zakwaterowanie / transport:
Lokalne śniadania i obiadokolacje, noclegi spędzane w hotelach,apartamentach i bungalowach, a podróżujemy z Warszawy do Colombo i z powrotem do Warszawy liniami rejsowymi z przesiadką, asekuracja busem i transport bagaży na całej trasie

Cena obejmuje:
realizację programu wyprawy, transport lotniczy liniami rejsowymi Warszawa - Colombo z międzylądowaniem, transport lokalny i asekurację busa na całej trasie na wyspie, transfer z i na lotniska, transport bagaży podczas wyprawy, wyżywienie (lokalne śniadania i obiadokolacje - wieczorem lub na trasie ), zakwaterowanie w hotelach, apartamentach i bungalowach z łazienką, opiekę pilota,wypożyczenie roweru trekkingowego, ubezpieczenie 30.000 euro AXA KL i NW oraz oplatę 13 zl na Gwarancyjny Fundusz Ubezpieczeń.

Opcja dodatkowa
Pobyt na Malediwach zawierający 3 noclegi w hotelu z codziennymi śniadaniami i obiadokolacjami, transfer łodzią z i na lotnisko, bilet lotniczy Colombo - Male ( powrót Male - Warszawa z międzylądowaniem oraz ubezpieczeniem. Powrót do Polski 4 marca - cena 2370 zł

Uczestnik powinien mieć ze sobą:
Ważny paszport oraz wizę lankijską (koszt ok 40 USD). Kieszonkowe wg osobistych potrzeb i na imprezy fakultatywne, w tym wstępy do zwiedzanych obiektów i parków narodowych. Nie ma obowiązku szczepień. Sugestie i szczegóły ekwipunku osobistego opisujemy w zasadach wypraw.


Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 89 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnikaRower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 17 lat !... już 17 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 17 lat !... już 17 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !