W górach gościnności !
Gruzja Swanetia, Mały Kaukaz
27.08 - 07.09.2019
3 620,00 zł
Kutaisi Kutaisi - Zugdidi - Dżwari - Mestia - Uszguli - Batumi - Zwari - Khulo -Borjomi - Kutaisi

Dziś modny kierunek - Gruzja, towarzyszył mi zawsze w opowieściach Ojca o ośnieżonych, w chmurach a tuż na wyciągnięcie ręki szczytach. Bujnej, jakby śródziemnomorskiej przyrodzie, zielonych lasach dębowych i bukowych. I nadzwyczajnej gruzińskiej gościnności połączonej z niebywale smakowitą kuchnią. z toastami do których trzeba się przygotować !!!

Odwiedzimy na rowerze i na wyprawach trekkingowych najbardziej magiczne miejsca Gruzji. Kutaisi i Batumi kurort dawnej i obecnej śmietanki towarzyskiej., plażującej za dnia i bawiacej sie nocą w kasynach.

I przegościnna i powalająca Swanetia. Hen wysoko na tle osnieżonych, niebotycznych szczytów ! Z obronnymi wioskami z kamiennymi wieżami zawieszonymi nieomal w powietrzu. Podobnie jak lokalne drogi w postaci skalnych połek nad głebokimi kanionami. I góry, śnieżnobiałe z najwyższą pięciotysięczną Szcharą ...Podobnie bardzo urokliwy Mały Kaukaz z piekną, jakby opuszczoną drogą biegnącą do kolejnej perełki - uzdrowiska Borjomi.9

Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 89 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnikaRower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 17 lat !... już 17 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 17 lat !... już 17 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !