W górach gościnności !
Gruzja Swanetia, Mały Kaukaz
3 620,00 zł
27.08 - 07.09.2019
Lista zamknięta


Wyżywienie / zakwaterowanie / transport:
lokalne śniadania i obiadokolacje w tym słynna supra, noclegi spędzane w hotelach turystycznych i pokojach gościnnych, a podróżujemy z Warszawy do Kutaisi i z powrotem samolotem.

Cena obejmuje:
realizację programu wyprawy, transport lotniczy, transport i asekurację busem na miejscu, transfer z i na lotnisko, transport bagaży podczas wyprawy, wyżywienie ( śniadania i obiadokolacje - wieczorem lub na trasie), zakwaterowanie w hotelach turystycznych i pokojach gościnnych, opiekę pilota,transport lotniczy roweru lub wypożyczenie roweru trekkingowego, ubezpieczenie AXA 10.000 Euro KL i NW. Zawiera opłatę 13 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Uczestnik powinien mieć ze sobą:
Kieszonkowe wg osobistych potrzeb i na imprezy fakultatywne w tym wstępy do zwiedzanych obiektów.Minimalna liczba uczestników 6 osób. Sugestie i szczegóły ekwipunku osobistego opisujemy w zasadach wypraw.


9

Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 89 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnikaRower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 17 lat !... już 17 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 17 lat !... już 17 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !