Z Eliaszem na rowerze !
Jordania Jordania Centralna i Południowa
4 620,00 zł
08.05 - 18.05.2020
Lista rezerwowa


Wyżywienie / zakwaterowanie / transport:
lokalne śniadania i obiadokolacje, noclegi spędzane w hotelach turystycznych i apartamentach,2 noclegi w komleksie nad Morzem martwym, a podróżujemy bezpośrednio z Warszawy do Ammanu i z powrotem samolotem.

Cena obejmuje:
realizację programu wyprawy, transport lotniczy, transport i asekurację busem na miejscu, transfer z i na lotnisko, transport bagaży podczas wyprawy, wyżywienie ( śniadania i obiadokolacje - wieczorem lub na trasie), zakwaterowanie w hotelach turystycznych i apartamentach,2 noce w kompleksie nad Morzem martwym, 2 noclegi, opiekę pilota,transport lotniczy 1 bagażu głównego i roweru, ubezpieczenie KL ( 30 tys.euro ) oraz NW w AXA SA, składkę 13 zł na Fundusz Gwarantowanych Ubezpieczeń

Uczestnik powinien mieć ze sobą:
Wizę wjazdową do Jordanii, kieszonkowe wg osobistych potrzeb i na imprezy fakultatywne w tym wstępy do zwiedzanych obiektów ( np do Petry). Sugestie i szczegóły ekwipunku osobistego opisujemy w zasadach wypraw.


Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 99 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnika, nie większą niż 30 %Rower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 18 lat !... już 18 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 18 lat !... już 18 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta, Alaska, Bali, Birma  i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !