Krainą tysięcy stup !
Myanmar Birma, Tajlandia Bangkok, Myanmar Płd.,Wsch. i Zach.
9 240,00 zł
09.01 - 23.01.2020
Ilość miejsc ogr.


Wyżywienie / zakwaterowanie / transport:
Lokalne śniadania i obiadokolacje, noclegi spędzane w hotelach, apartamentach i bungalowach,w tym 2 noclegi w hotelu w Bangkoku, podróżujemy z Warszawy do Bangkoku i z powrotem do Warszawy liniami rejsowymi z przesiadką

Cena obejmuje:
realizację programu wyprawy, transport lotniczy Warszawa - Bangkok z międzylądowaniem, lokalne przeloty Bangkok - Rangun oraz Pagan - Bangkok, przejazd nocnym pociągiem Rangun - Inle, transfery i transport lokalny, asekurację busa na miejscu, transfer z i na lotniska, transport bagaży podczas wyprawy, wyżywienie ( śniadania i obiadokolacje - wieczorem lub na trasie), zakwaterowanie w hotelach, apartamentach i bungalowach, w tym 2 noclegi w hotelu w Bangkoku, opiekę pilota, wypożyczenie roweru trekkingowego, ubezpieczenie 30.000 euro AXA KL i NW. Zawiera opłatę na fundusz Gwarantowanych Ubezpieczeń. Nie zawiera kosztu obowiązkowej wizy do Myanmar, ewentualnych opłat lotniskowych, opłat za wstępy do zwiedzanych obiektów i wycieczek fakultatywnych np. rejs łodzią lub lotem balonem.

Uczestnik powinien mieć ze sobą:
Ważny paszport co najmniej 6 mies. od daty wjazdu oraz wizę Myanmaru, uzyskiwaną przed wyjazdem na stronie www.mip.gov.mm. Wiza królestwa Tajlandii nie jest wymagana. Kieszonkowe wg osobistych potrzeb i na imprezy fakultatywne, w tym wstępy do zwiedzanych obiektów. Nie ma obowiązku szczepień. Sugestie i szczegóły ekwipunku osobistego opisujemy w zasadach wypraw.


Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 89 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnikaRower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 17 lat !... już 17 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 17 lat !... już 17 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !