W kolebce Hunów !
Mongolia Ajmaki: Changajskie, Dżawchański, Bulgański
10 820,00 zł
03.08 - 19.08.2020
Lista zamknięta


Wyżywienie / zakwaterowanie / transport:
Lokalne śniadania i obiadokolacje w Ułan Bator, noclegi spędzane w hotelach, gerach ( jurtach ) i namiotach, a podróżujemy z Warszawy do Ułan Bator i z powrotem do Warszawy liniami rejsowymi z przesiadką w Moskwie

Cena obejmuje:
realizację programu wyprawy, transport lotniczy Warszawa - Ułan Bator - Warszawa, transport lokalny terenowym busem i asekurację na miejscu, transfer z i na lotniska, transport bagaży podczas wyprawy, wyżywienie (codzienne śniadania i 4 obiadokolacje w Ułan Bator,Erden i Bulgan), zakwaterowanie w hotelach, gerach ( jurtach ) i namiotach, opiekę polskiego pilota, lokalnych kierowców i przewodników, wypożyczenie roweru na miejscu, ubezpieczenie KL 30 tys. euro AXA i NW. Zawiera opłatę 13 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Nie obejmuje wieczornych oferowanych posiłków w gerach lub możliwości zaopatrzenia się w produkty w sklepach lub bazarach w miastach.

Uczestnik powinien mieć ze sobą:
Paszport ( wiza mongolska koszt 60 euro). Kieszonkowe wg osobistych potrzeb i na imprezy fakultatywne, w tym wstępy do zwiedzanych obiektów oraz wieczornych posiłków w gerach . Spiwór, latarka i inne przydatne drobiazgi o których informujemy przed wyjazdem. Nie ma obowiązku szczepień. Sugestie i szczegóły ekwipunku osobistego opisujemy w zasadach wypraw.


Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 99 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnika, nie większą niż 30 %Rower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 18 lat !... już 18 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 18 lat !... już 18 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta, Alaska, Bali, Birma  i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !