Deltą Mekongu do Angkor Wat
Wietnam, Kambodża, Tajlandia Delta Mekongu, Kambodża
8 210,00 zł
02.12 - 15.12.2020


Wyżywienie / zakwaterowanie / transport:
Lokalne śniadania i obiadokolacje, noclegi spędzane w hotelach i apartamentach, a podróżujemy z Warszawy do Sajgonu ( Ho Chi Minh ) i z powrotem z Bangkoku do Warszawy liniami rejsowymi z jedną przesiadką

Cena obejmuje:
realizację programu wyprawy, transport lotniczy, transport lokalny i asekurację na miejscu, transfer z i na lotniska, transport bagaży podczas wyprawy, wyżywienie ( śniadania i obiadokolacje - wieczorem lub na trasie), zakwaterowanie w hotelach i apartamentach, opiekę pilota,wypożyczenie roweru roweru trekkingowego na miejscu, rejs łodzią po Mekongu, ubezpieczenie AXA 30.000 EURO KL i NW. Zawiera opłatę 13 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Uczestnik powinien mieć ze sobą:
Paszport oraz wizę wietnamską i kambodżańską. Kieszonkowe wg osobistych potrzeb i na imprezy fakultatywne, w tym wstępy do zwiedzanych obiektów ( ok 200 zł ) i ewentualny rejs wodolotem z Phnom Penh - Siem Reap ( ok 100 zł). Nie ma obowiązku szczepień. Sugestie i szczegóły ekwipunku osobistego opisujemy w zasadach wypraw.


Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 99 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnika, nie większą niż 30 %Rower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 18 lat !... już 18 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 18 lat !... już 18 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta, Alaska, Bali, Birma  i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !