W górach gościnności !
Gruzja Swanetia, Kaukaz
13.09 - 24.09.2020
3 620,00 zł
Kutaisi -Gori - Tbilisi - Mccheta - Ananuri - Stepancminda - Kutaisi - Zugdidi - Dżwari - Mestia - Uszgul i- Batumi

Dziś modny kierunek - Gruzja, towarzyszył mi zawsze w opowieściach Ojca o ośnieżonych, w chmurach a tuż na wyciągnięcie ręki szczytach. Bujnej, jakby śródziemnomorskiej przyrodzie, zielonych lasach dębowych i bukowych. I nadzwyczajnej gruzińskiej gościnności połączonej z niebywale smakowitą kuchnią. z toastami do których trzeba się przygotować !!!

Odwiedzimy na rowerze i na wyprawach trekkingowych najbardziej magiczne miejsca Gruzji. Kutaisi i zatrzymany czas w mieście Stalina - Gori. Prowadzące prym w zauroczaniu się i fascynacji wśród miast Eurazji - Tbilisi.

Piękna, majestatyczna, intrygująca tajemniczością historii dawnej i wielu tragedii z zupełnie niedawna - Gruzińska Droga Wojenna, zwieńczona najwspanialszym widokiem Klasztoru Sw.Trójcy na tle Kazbeku.

I przegościnna i powalająca Swanetia. Hen wysoko ! Z obronnymi wioskami z kamiennymi wieżami zawieszonymi nieomal w powietrzu. I szczyty, śnieżnobiałe z najwyższą pięciotysięczną Szcharą ...Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 99 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnika, nie większą niż 30 %Rower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 18 lat !... już 18 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 18 lat !... już 18 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta, Alaska, Bali, Birma  i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !