Winnicami do Miłosza
Polska Lubuskie, Szlak Wina i Miodu
23.09 - 26.09.2021
570,00 zł
Zielona Góra - Cigacice - Zatonie - Dwór Stypułowo - Nowa Sól - Zabór ok 180 km

Niezapomniany, urokliwy szlak wina i miodu w Lubuskiem. świetne szlaki rowerowe. Centrum winiarstwa, Muzeum Wina i urocza Zielona Góra z Winnym Wzgórzem, domem Winiarza z Palmiarnią. A wszystko dla bezpieczeństwa tuż po Święcie Wina, ale jakże obecnej atmosferze winobrania !

W czwartek 17 września popołudniowym wieczorem oczekujemy samodzielnego przyjazdu do Zielonej Góry. Z radością powitamy również na dworcu kolejowym, aby przewieźć busem na nocleg do hotelu na obrzeżu miasta w Kisielinie, gdzie przy wieczornym grillu oficjalnie rozpoczniemy naszą wycieczkę.

W piątek wybierzemy się na rowerach na trasie ponad 60 km na zwiedzanie lubuskich winnic, w tym najpiękniejszej w Starej Winnej Górze, gdzie poznamy historię i smak lokalnych trunków. Przeprawimy się za meandrującą Odrę docierając do Cigacic. Po powrocie na nocleg omawiać będziemy wyższość lokalnych upraw nad winnicami Sycylii i Toskanii, La Rioji, Langwedocji i Duoro.

W sobotę kolejny szlak ok 70 km i wypad na południe od Zielonej Góry piękną rowerową trasą nasypem kolejowym w Nowej Soli. Oczywiście po drodze perełka wśród koneserów win - winnica u Miłosza, a także dwór w Stypułowie. Wieczorna analiza doznań z trasy na tle wiinic australijskiej Adelaide Hills, argentyńkich w Patagonii, nowozelandzkich w Otago i wietnamskiego Dalat.

Po niedzielnym uroczystym śniadaniu przewodnik zabierze nas na nie strasznie długą ale piękną trasę rowerową po ładnymi i uroczym mieście Zielonej Górze. Tego dnia 20 września popołudniu, po odświeżeniu się w naszym hotelu, już bez omawiania róznic wszytkich światowych winnic rozjedziemy się do naszych domów.

Dla chętnych bedzie mośliwość przenocowania i wyjazdu w poniedziałek.Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 99 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ ZAGRANICZNEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnika, nie większą niż 30 %
** bonifikata nie dotyczy wycieczek krajowychRower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 18 lat !... już 18 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 18 lat !... już 18 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta, Alaska, Bali, Birma  i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !