Jesienny raj na ziemi
Portugalia Costa Lizbona, Alentejo, Algarve
4 620,00 zł
17.10 - 29.10.2022


Wyżywienie / zakwaterowanie / transport:
całodzienne, nieograniczone wyżywienie z gotowych półproduktów i miejscowych artykułów przygotowywanych wspólnie przez uczestników i kadrę, noclegi spędzamy hotelach, apartamentach i w bungalowach na campingach, a podróżujemy z Warszawy do Portugalii i z powrotem samolotem z przelotem bezpośrednim.

Cena obejmuje:
realizację programu wyprawy, transport lotniczy Warszawa - Faro, Lizbona- Warszawa, transport roweru, transfer z i na lotnisko, transport bagaży podczas wyprawy, wyżywienie ( śniadania - stół szwedzki, lunch pakiety i obiadokolacje - wieczorem lub na trasie), zakwaterowanie w hotelach, apartamentach i w bungalowach, opiekę pilota, podstawowy serwis rowerowy, apteczkę, ubezpieczenie Wiener TU SA 10.000 Euro KL i NW. Zawiera opłatę 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Uczestnik powinien mieć ze sobą:
bardzo sprawny rower, ewentualne kieszonkowe wg osobistych potrzeb i na imprezy fakultatywne, w tym prom Setubal - Troja ok 7 euro. Sugestie i szczegóły ekwipunku osobistego opisujemy w zasadach wypraw. Realizacja wyprawy zgodnie z przepisami epidemicznymi.


Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 99 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ ZAGRANICZNEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnika, nie większą niż 30 %
** bonifikata nie dotyczy wycieczek krajowychRower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 20 lat !... już 20 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 20 lat !... już 20 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta, Alaska, Bali, Birma  i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !