Dwoma kołami, za kołem...
Norwegia Bardu,Troms, Nordkapp
18.07 - 01.08.2022
4 180,00 zł
Narwik – Skibotn - Storslett - Alta – Nordkapp około 880 km

Tu nie długość zdań ma znaczenie. Czym krótsze, a sens większy tym lepiej. Tak jak koło. Podbiegunowe. Zimne. Rowerowe. Sprawne. Koniecznie.

Słońce za kołem. Świeci. Latem. Nie świeci. Zimą. Nordkapp. Ma znaczenie samo dla siebie. Nie trzeba nic mówić, nic dodawać.

Trzeba jechać. Dalej już nie można. Chyba, że na Grenlandię. Ale to już wyspa.Co prawda Nordkapp to też wyspa. Taka marketingowa sztuczka sprzed wieków. Ale pojedziemy.. tunelem... pod wodą...!

To kultowe. To niezapomniane. I jedyne w swoim rodzaju. Aczkolwiek trudne.

Piękno w czystej, surowej postaci. I cisza. Narwik. Symbol. Ludzie. Twardzi. Wrośnięci. W krajobraz, aż za za daleki horyzont.

Nordkapp. Dalej nic nie ma. Byliśmy, sprawdziliśmy, to wszystko prawda! I jedziemy. Jeszcze raz… Kolejny, fantastyczny raz…

ps. ostrzegam... po północnych fascynacjach Norwegią i nocnych Polaków rozmowach przy słońcu i jeden z uczestnik jednej z zeszłysz wypraw przeprowadził się tu stałe... obiecałem mu tylko, że będę teraz zabierał sprzęt na rybyJubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 99 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ ZAGRANICZNEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnika, nie większą niż 30 %
** bonifikata nie dotyczy wycieczek krajowychRower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 230 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 20 lat !... już 20 lat !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 20 lat !... już 20 lat !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta, Alaska, Bali, Birma  i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !