Z Eliaszem, na rowerze !
Jordania Jordania Centralna i Południowa
6 310,00 zł
16.03 - 25.03.2024
Lista zamkn.


Wyżywienie / zakwaterowanie / transport:
lokalne śniadania i obiadokolacje, noclegi spędzane w hotelach turystycznych i apartamentach,2 noclegi w kompleksie nad Morzem Martwym, a podróżujemy bezpośrednio z Warszawy do Ammanu i z powrotem samolotem.

Cena obejmuje:
realizację programu wyprawy, transport lotniczy Warszawa - Amman, transport i asekurację busem na miejscu, transfer z i na lotnisko, transport bagaży podczas wyprawy, wyżywienie ( śniadania i obiadokolacje - wieczorem lub na trasie), zakwaterowanie w hotelach turystycznych i apartamentach,2 noce w kompleksie nad Morzem martwym, 2 noclegi, opiekę pilota, transport lotniczy 1 bagażu głównego i roweru, ubezpieczenie KL ( 30 tys.euro ) oraz NW w Wiener TU SA. Zawiera składkę na na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowyń

Uczestnik powinien mieć ze sobą:
Paszport oraz wizę wjazdową do Jordanii ( Jordan Pass ), kieszonkowe wg osobistych potrzeb i na imprezy fakultatywne w tym wstępy do zwiedzanych obiektów ( np do Petry). Sugestie i szczegóły ekwipunku osobistego opisujemy w zasadach wypraw.


Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 99 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ ZAGRANICZNEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnika, nie większą niż 30 %
** bonifikata nie dotyczy wycieczek krajowychRower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 250 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 23 lata !... już 23 lata !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 23 lata !... już 23 lata !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta, Alaska, Bali, Birma  i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !