W kolebce Hunów !
Mongolia Ajmaki:Changajskie,Dżawchański,Bulgański
15 740,00 zł
26.07 - 08.08.2024
Ostatnie miejsca


Wyżywienie / zakwaterowanie / transport:
Lokalne śniadania i obiadokolacje w Ułan Bator i na trasie, noclegi spędzane w hotelach, gerach ( jurtach ) i namiotach, a podróżujemy z Warszawy do Ułan Bator i z powrotem do Warszawy liniami rejsowymi z międzylądowaniem

Cena obejmuje:
realizację programu wyprawy, transport lotniczy Warszawa - Ułan Bator - Warszawa z międzylądowaniem, transport lokalny terenowym busem i asekurację na miejscu, transfer z i na lotniska, transport bagaży podczas wyprawy, wyżywienie (codzienne śniadania i 4 obiadokolacje w Ułan Bator,Erden i Bulgan oraz na trasie w warunkach turystycznych), zakwaterowanie w hotelach, gerach ( jurtach ) i namiotach, opiekę polskiego pilota, lokalnych kierowców, wypożyczenie roweru trekkingowego na miejscu, ubezpieczenie KL 20 tys. euro Wiener SA i NW. Zawiera opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Nie obejmuje dodatkowych możliwości zaopatrzenia się w produkty spożywcze w sklepach lub bazarach w miastach.

Uczestnik powinien mieć ze sobą:
Paszport (plus wiza mongolska koszt ). Kieszonkowe wg osobistych potrzeb i na imprezy fakultatywne, w tym wstępy do zwiedzanych obiektów. Spiwór, latarka i inne przydatne drobiazgi o których informujemy przed wyjazdem. Nie ma obowiązku szczepień. Sugestie i szczegóły ekwipunku osobistego opisujemy w zasadach wypraw.


Jubileuszowa, profesjonalna koszulka rowerowa w cenie tylko 99 złFRIEND RABAT : BONIFIKATA 1% ZA UCZESTNICTWO W KAŻDEJ POPRZEDNIEJ ZAGRANICZNEJ WYPRAWIE BP EAGLE*
* promocje nie sumują, uwzględnia się najbardziej korzystną dla uczestnika, nie większą niż 30 %
** bonifikata nie dotyczy wycieczek krajowychRower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w Europie i Maroku w cenie 250 złdla każdego - mapa ścienna tras rowerowych Europy do odebrania w biurze - dla każdego !
...już 23 lata !... już 23 lata !... z Wami !!!...  dla Was !!!...  już 23 lata !... już 23 lata !...  

Wyprawy, wycieczki i rajdy rowerowe - Biuro Podróży Eagle.

Odwiedzane kraje:Nowa Zelandia, Australia, Maroko, Wietnam, Tajlandia, Kambodża, Kuba, Gruzja, Turcja, Norwegia, Portugalia, Andorra, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, USA, Argentyna, RPA<Maroko, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Holandia, Rumunia i Włochy. Najbardziej znane kierunki i regiony gdzie organizujemy wycieczki rowerowe to Nordkapp, Lofoty, Dunaj, Lazurowe Wybrzeże, Toskania, Prowansja, Mosela, Alzacja, Andaluzja, Loara, Szlak św.Jakuba, Camino, rajd Pirenejów, Lofoty, Borholm,Toskania, Sycylia,USA,Indonezja,Laos,Birma,Malezja,Wietnam, Sardynia, Korsyka, Alandy, Wysokie Taury, Anglia, Szkocja, Via Claudia Augusta, Krym, Dolomity, Tasmania, szlakiem Tour de France, Vuelta, Alaska, Bali, Birma  i wiele innych !
Wypożyczamy rower trekkingowy na każdą wyprawę lub wycieczkę rowerową.
Turystyka rowerowa to nasza wielka pasja podparta kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w aktywnym poznawaniu świata !!!
Każda wyprawa rowerowa, wycieczka rowerowa lub nawet krótki wyjazd lub rajd rowerowy jest starannie przygotowany i dostosowany do możliwości każdego rowerzysty !