Nasza Misja

Po wielu , a może jeszcze więcej, latach doświadczeń powstał pomysł stworzenia miejsca realizacji marzeń ludzi aktywnych, żądnych turystycznej przygody i poznawania świata a dodatkowo chętnie używających w tym celu najczęściej tylko dwóch kół,, tzn. roweru.

Za podstawę przyjęliśmy, że podróżowanie rowerem jest optymalną formą aktywnego, niebanalnego wypoczynku i zwiedzania coraz nowszych zakątków naszego globu.

Chcemy proponować i propagować dobrze wytyczone, bezpieczne szlaki i ścieżki rowerowe biegnące przez piękne okolice, omijające zatłoczone drogi a jednocześnie umożliwiające przyjemny dojazd do interesujących miejsc i obiektów. Na szczęście to norma wielu europejskich państw i bardzo często to sposób na aktywne życie, a nawet sposób życia. Podpisujemy się pod tym i naszą wiedzą , kształtowaną podróżami po wielu krajach, chcemy dzielić się z innymi.

Pasja i zdobyte doświadczenie sądzimy, że upoważniają nas do proponowania przeżycia wszystkim aktywnym- bez względu na wiek - niezapomnianych, pouczających przygód na naszych wyprawach rowerowych po znacznej części Europy.

Zapewniamy, że naszym celem jest aby oferowane wycieczki, obozy i trampingi były przede wszystkim bezpieczne, profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone przez doświadczonych pilotów, instruktorów lub wychowawców w koleżeńskiej i serdecznej atmosferze.

...przy okazji... mamy minimum nie tylko turystycznego polotu, dlatego oferujemy wyprawy BIURA PODRÓŻY EAGLE. Nie tylko dla orłów...

Warto o tym dać się przekonać!!!
Piotr Kobus